Hakkımızda

Ailemiz ticari hayatına 1960 yılında başlamış olup; 1975 yılında tekstil, emlak, gayrimenkul ve ilerleyen yıllarda inşaat sektöründe faaliyet göstermiştir.

kibris emlak

crassula officeTürkiye'de bu sektörde kazandığımız tecrübe ve deneyimimizi Crassula Development olarak 2017 yılından itibaren Kuzey Kıbrıs inşaat sektörüne taşımış bulunmaktayız.

İnşaat sektörü yanı sıra 2014 yılından bu yana araç kiralama sektöründe hizmet veren şirketimiz hizmet yelpazesini daha da büyüterek 2018 yılından bu yana sigorta sektöründe de hizmet vermektedir.

Firmamız bünyesinde aktif olarak kıymetli madenler, inşaat, tekstil ve tarım sektörlerinde ticari faaliyetimizi sürdürülmektedir.

HMT GOLD ve Crassula Jewelery olarak 2016 yılında başlamış olduğumuz altın ve mücevherat sektöründe lider konuma ulaşmayı hedefleyen fikir ve düşüncelerin temelleri atılmıştır. Bu minvalde firmamız çok kısa sürede büyük adımlar atarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ilk ve tek altın ithalat ve ihracat yapan firması konumuna gelmiştir.

Sektörde emin adımlarla yürüyen firmamız verdiği kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyerek bölgemizde sektörün büyüyen ve yükselen değeri olmuştur.

RAKAMLARLA BİZ

Tecrübe (yıl)

47

Faaliyet Alanı

5

Mutlu Müşteri

1400 +

Kazanılan Ödüller

42